اخبار

مدیر روابط عمومی سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر منصوب شد

مدیر روابط عمومی سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر منصوب شد
مدیر روابط عمومی سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر با حکم مدیر اجرایی جشنواره منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی دفتر موسیقی، شهرام صارمی؛ مدیر اجرایی سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر در حکمی امیر بهاری را به عنوان مدیر روابط عمومی جشنواره منصوب کرد.
در حکم صارمی برای امیر بهاری آمده است: نظر به حسن سوابق و تجارب ارزنده و متعدد جنابعالی در حوزه روابط عمومی، اطلاع رسانی، همکاری با رسانه ها، مجلات، سایت های موسیقی و نیز صفحات تخصصی موسیقی روزنامه ها، به موجب این حکم به عنوان مدیر روابط عمومی سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر منصوب می شوید.
در ادامه این حکم نوشته شده است: با عنایت به اینکه جشنواره موسیقی فجر مهمترین و گسترده ترین رویداد موسیقایی کشور عزیزمان ایران است، اطلاع رسانی دقیق، به موقع و شفاف کمک شایانی به برگزاری هرچه بهتر این رویداد خواهد کرد.
امیدوارم که با پشتکار، دقت نظر و ارتباط مستمر با دبیر و سایر دست اندرکاران جشنواره و اصحاب رسانه در برگزاری هرچه باشکوه تر این رویداد هنری موفق و موید باشید.
۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹

نظرات بینندگان

ایران
۱۳۹۷/۰۶/۰۸
0
0
0

(یک ماه بیشتر نمونده )۱۲مهر سالروز رفتن غریبانه حامد حاکان(خواننده خوش صدا ، لایق و محبوب و مشهور کشورمان ) از بین همه ایرانیان است ، حداقل برای این روز باید سنگ تموم بزاریم و برای شادی روحش کاری کرده باشیم چون مرگش غربت شهید شدن رو داشت به خاطر خیانت
و بی حرمتی بعضی از ایرانیها به او


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید