فراخوان هافراخوان نخستین جایزه سراسری همایون خرم

فراخوان نخستین جایزه ملی همایون خرم

در راستای اشاعه¬ی فرهنگ اصیل ایران زمین و گرامیداشت نام و یاد بزرگان موسیقی و همچنین بررسی و نمایش میزان تأثیرپذیری نسل جوان از هنر این بزرگان، مؤسسه فرهنگی هنری رادنواندیش در نظر دارد با همکاری دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیدر مراسمی با شکوه تحت عنوان "نکوداشت و اهدای نخستین جایزه سراسری استاد همایون خرّم" در دومین سالگرد درگذشت این آهنگساز برجسته، امکان هنرنمایی برای جوانان زیر بیست سال در زمینه تکنوازی، تک‌خوانی و گروه‌نوازی آثار این هنرمند بزرگ را فراهم نماید.
لذا بدینوسیله از کلیه نوازندگان و خوانندگان و همچنین گروه‌های موسیقی جوان داوطلب درخواست می¬‌شود با اجرای یک اثر از استاد همایون خرّم نمونه‌ای از فایل تصویری آن را همراه با نام آهنگ و اسامی فرد یا افراد اجراکنندهجهت بررسی و شرکت در آزمون به نشانی www.radnoandish.com ارسال نمایند.
لازم به ذکر است که پس از بررسی آثار واصله و انتخاب نفرات واجد شرایط از داوطلبین جهت اجرای حضوری در مقابل هیئت داوری (متشکل از یکی از اعضای خانواده استاد خرّم و چند تن از موسیقی‌دانان باسابقه) دعوت به عمل خواهد آمد و سپس برگزیدگان با هماهنگی¬های لازم به اجرای برنامه در تالار وحدت خواهند پرداخت.

شرایط عمومی
-    داشتن حداکثر بیست سال تمام (متولدین تا تاریخ 30/10/1373)

ثبت‌نام و مدارک لازم
-    داوطلبین تنها مجاز به اجرای یک اثر از استاد همایون خرّم می‌باشند.
-    اجرا باید به صورت تکنوازی، تکخوانی، همنوازی، همخوانی، همخوانی و همنوازی آثار استاد همایون خرّم باشد.
-    نوازندگان کلیه سازها (ایرانی، کلاسیک، ...) مجاز به شرکت در این فراخوان هستند.
-    شروع ثبت‌نام از روز شنبه تاریخ 17 آبان
-    پایان مهلت ثبت‌نام 30 آذر 1393 ساعت 24 می‌باشد.
نحوه ثبت‌نام
-    داوطلبان ابتدا باید فرم مشخصات فردی را تکمیل نمایند.
-    در مرحله بعد می‌بایست فرم مشخصات اثر اجرا شده را تکمیل و فایل اجرای خود را حتماً به صورت تصویری و با پسوند MP4 و MOVو اندازه حداکثر 50 مگابایت در جای مخصوص خود بارگذاری نمایند.
-    همچنین داوطلبان می‌توانند فایل اجرای خود را از طریق پست سفارشی به آدرس: تهران- خیابان شهید بهشتی- خیابان کاووسی‌فر- کوچه باربد- پلاک 30- طبقه سوم- کدپستی 1577714311 ارسال نمایند.  
توجه: اجراهای صوتی مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.
نکات
برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید، در ساعات اداری، با شماره‌های 8-88528147 تماس حاصل فرمایید.
ارسال اجرا و ثبت‌نام به منزله تایید و اجرای آن در آزمون نهایی نخواهد بود.
در صورتیکه در هر مرحله از ثبت‌نام و برگزاری مراسم محرز شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی بوده، از شرکت در مراحل بعدی محروم خواهد شد.