به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

عیادت مدیر کل دفتر موسیقی و جمعی از مسئولان موسیقی از استاد حسین دهلوی

عیادت مدیر کل دفتر موسیقی و جمعی از مسئولان موسیقی از استاد حسین دهلوی
فرزاد طالبی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بهمراه مدیرعامل انجمن موسیقی ایران و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل خانه موسیقی روز گذشته به دیدار حسین دهلوی استاد موسیقی ایران رفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر موسیقی، فرزاد طالبی(مدیرکل دفتر موسیقی)، بهرام جمالی(مدیر عامل انجمن موسیقی)، سید محمد میرزمانی(رئیس هیئت مدیره خانه موسیقی)،حمیدرضا نوربخش(مدیرعامل خانه موسیقی)، روز گذشته در آسایشگاه از استاد حسین دهلوی عیادت کردند. 

در این دیدار طالبی در گفتگو با مسئولین آسایشگاه و همسر استاد دهلوی از نزدیک در جریان روند درمانی و وضع جسمانی ایشان قرار گرفت.

سوسن اصلانی همسر استاد دهلوی هم ضمن قدردانی از حضور مدیرکل دفتر موسیقی و همراهان خواستار توجه هر چه بیشتر مسئولان به اساتید پیشکسوت هنر کشور شد. 

 استاد دهلوی متولد 1306 در تهران و خالق آثاری همچون شورآفرین در ابوعطا برای ارکستر، چهارنوازی مضرابی اصفهان، فانتزی برای تار و ارکستر و فانتزی برای گروه تمبک و ارکستر و کتاب «پیوند شعر وموسیقی آوازی» که حاصل بیش از ۴۰ سال تجربه وی در تلفیق موسیقی با شعر است و جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران را بدست آورد.

۱۶ آذر ۱۳۹۵ ۱۴:۵۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد